dr Borys Boligar

Wykonujemy specjalistyczne zabiegi hydrokolonoterapii, czyli aktywnego płukania jelita grubego. Nasze zabiegi efektywnie wspomagają kurację warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Dodatkowo przeprowadzamy zabiegi ozokerytoterapii – ciepłe okłady z naturalnej mieszaniny wydobywanej z głębi ziemi – które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo na kręgosłup czy stawy.

dr Borys Boligar
Tel.: 58 684 36 57

cennik

Zabieg hydrokolonoterapii 150 zł

O gabinecie

Zabiegi hydrokolonoterapii wykonujemy w specjalistycznym fotelu dr Borysa Boligara. Jest to metoda bezciśnieniowego oczyszczania jelit, w trakcie którego jest odbudowywana flora bakteryjna. Podczas zabiegu usuwamy nie tylko zalegające w nich toksyczne złogi, ale także pasożyty jelitowe, grzyby czy chorobotwórcze bakterie. Do tej pory wykonaliśmy około 52 000 zabiegów hydrokolonoterapii – mamy na koncie 85-90% wyleczonych zaparć, 35-40% wyleczonych alergii, 60% wyleczonych alergii skórnych, 70% skutecznej redukcji nadwagi i otyłości brzusznej.

gdzie jesteśmy?

Gabinet hydrokolonoterapii
chata dębowa

Ważna informacja dla gości przyjeżdżających na najbliższe turnusy!

Stosując się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, aby zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w naszym ośrodku, każdy pokój przed przyjęciem nowych gości jest dezynfekowany za pomocą zamgławiania środkiem Invexol. W związku z tym zakwaterowanie nowych gości zaczynamy od godz. 14.00.

W miarę możliwości prosimy o zabieranie z sobą na turnus mat do ćwiczeń.