lek. med. Galina Margiewicz

Specjalizujemy się w medycynie naturalnej i biofizyce. Oferujemy zabiegi diagnozujące i regulujące zaburzenia organizmu za pomocą drgań dostosowanych do potrzeb pacjenta. Zajmujemy się również hirudoterapią, czyli leczeniem organizmu pijawkami.

lek. med. Galina Margiewicz
Tel.: 606 593 376

cennik

Diagnostyka funkcjonalna

Wegetatywny test BIOREZONANSOWY  170 zł
Kompleksowa ocena stanu zdrowia aparatem OBERON 180 zł
Test BIOREZONANSOWY + OBERON 250 zł
Terapia Mo_Ra endogenna (antypasożytnicza i przeciwchorobowa) 40 zł
Terapia Mo_Ra indukcyjna (antystresowa) 60 zł
Łączony zabieg (indukcyjna + endogenna Mo_Ra terapia) 80 zł

O gabinecie

W naszym gabinecie można wykonać m.in. kompleksową ocenę stanu zdrowia, testy biorezonansowe oraz terapię Mo-Ra, która pomaga diagnozować i regulować zaburzenia organizmu przy użyciu odpowiednich drgań zwalczających daną przypadłość pacjenta. Dzięki aparatowi Mo-Ra można osłabić lub całkowicie wygasić wszelkie patologiczne drgania, likwidując m.in. infekcje, toksyny, pasożyty czy grzyby oraz aktywować własne siły regulujące organizm. Oferujemy także zabiegi hirudoterapii, które pomagają podwyższyć odporność organizmu oraz obniżyć gęstość krwi. Substancje, które wydzielają pijawki leczą nie tylko przyczynę choroby, ale także wzmacniają cały organizm. Hirudoterapia wspiera leczenie m.in.: alergii, bólów kręgosłupa, chorób i bólu serca, chorób płuc, chorób wątroby, wrzodów, chorób skóry, żylaków, chorób nerek, prostaty i impotencji, procesów starzenia się, hemoroidów, chorób kobiecych, nadciśnienia i niedociśnienia, krwiaków i zakrzepów, rwy kulszowej, zapalenia korzonków, bóli stawów, wysokiego cholesterolu.

Gdzie jesteśmy?

Gabinet nr 8

Ważna informacja dla gości przyjeżdżających na najbliższe turnusy!

Stosując się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, aby zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w naszym ośrodku, każdy pokój przed przyjęciem nowych gości jest dezynfekowany za pomocą zamgławiania środkiem Invexol. W związku z tym zakwaterowanie nowych gości zaczynamy od godz. 15.00, a pierwszy posiłek to kolacja od 17.30.

W miarę możliwości prosimy o zabieranie z sobą na turnus mat do ćwiczeń.