Zadbaj o siebie

Nasz ośrodek jest nakierowany na zdrowie. Zatrudniamy specjalistów, którzy pomagają kuracjuszom zadbać o właściwą kondycję organizmu i poprawić samopoczucie. Zdrowe ciało to też piękne ciało – oferujemy rozmaite usługi gabinetów kosmetycznych, dzięki którym można poczuć się świetnie w swojej skórze.

badania

Pierwszym krokiem na drodze do odzyskania i utrzymania dobrego zdrowia jest wykonanie odpowiednich badań. W naszym ośrodku dajemy możliwość kompleksowego przebadania się tak, aby pomóc powrócić nie tylko do znakomitej formy, ale także efektywnie skorzystać z kuracji warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.

badanie składu ciała w Gabinecie BioScan 85 zł
test na nietolerancję pokarmową 500 zł
badanie poziomu cholesterolu we krwi 10 zł
badanie poziomu cukru we krwi 3 zł
INR 20 zł

Konsultacje dietetyczne

Nasz dietetyk – Nina Łangowska – opracowuje jadłospisy, biorąc pod uwagę wiek, stan zdrowia czy tryb życia kuracjuszy. Jadłospisy dostosowuje do zaleceń lekarskich oraz zasad żywienia z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania na dane składniki odżywcze i witaminy.

konsultacje dietetyczne wraz z rozpisaniem godzin i możliwości posiłków 100 zł
szczegółowa dieta 14 dniowa 120 zł

788 310 267
dietetyk.nina@gmail.com

Ważna informacja dla gości przyjeżdżających na najbliższe turnusy!

Stosując się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, aby zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w naszym ośrodku, każdy pokój przed przyjęciem nowych gości jest dezynfekowany za pomocą zamgławiania środkiem Invexol. W związku z tym zakwaterowanie nowych gości zaczynamy od godz. 15.00, a pierwszy posiłek to kolacja od 17.30.

W miarę możliwości prosimy o zabieranie z sobą na turnus mat do ćwiczeń.